Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 23:53
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: štěkání v noci venku
PříspěvekNapsal: čtv 08. led. 2015 20:37 
Offline

Registrován: pát 02. led. 2015 12:55
Příspěvky: 5
Bydliště: xxx
Učím štýlom, že keď šteká vydám povel na štekanie. Keď prestane, vydám povel ticho. Inak mám pocit, že nespojuje ticho s tým, že nemá štekať


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: štěkání v noci venku
PříspěvekNapsal: sob 10. led. 2015 09:40 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Pochybuji, že tohle pes někdy pochopí tak, jak potřebujete. Doporučuji si přečíst celé toto téma:Problem se stekanim

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: štěkání v noci venku
PříspěvekNapsal: úte 20. led. 2015 21:00 
Offline

Registrován: pát 02. led. 2015 12:55
Příspěvky: 5
Bydliště: xxx
Dobrý deň, mám otázku a budem rada, keď ma presmerujete na správnu tému. Moja fenka začala v noci intenzívne štekať, vypozorovala som, že je to od cca pol 10 do pol 12, každý deň. Najskôr si brumká, potom to prejde až do niečoho ako štekanie a na konci každého šteku je také zajódlovanie by som povedala. Nie je mysliteľné, aby to robila deň čo deň. Ako jej to zatrhnúť /ako to riešiť?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: štěkání v noci venku
PříspěvekNapsal: stř 21. led. 2015 16:39 
Offline

Registrován: pát 02. led. 2015 12:55
Příspěvky: 5
Bydliště: xxx
Tak problém vyriešený, vedľa mraučia mačky :hnev:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Noční štěkot
PříspěvekNapsal: úte 08. zář. 2015 17:40 
Offline

Registrován: ned 11. led. 2015 16:53
Příspěvky: 3
Bydliště: Bratislava
Zdravím všechny.
Náš dvouletý výmar se začal v noci chovat divně. Ovšem pouze tehdy, kdy je můj muž pryč (na službní cestě), kde je každý druhý týden. V noci začne štěkat a vrčet "do ničeho". Do holé zdi, do rohu nebo stropu, je to úplně jedno, štěká a vrčí s takovou vervou, jakoby tam stál někdo, kdo se nás chystá zabít. Chytá úplný amok. Dělá to asi pětkrát za noc, už jsem z toho na nervy. Uklidňuji ho, že se nic neděje, on se relativně uklidní, ještě trochu povrčí a pak zaleze. Ale za nějakou tu hodinku je to tu zas. Jsem vyčerpaná. Jediná možnost je spát při zapnuté televizi v obýváku na gauči, tehdy je ticho, což taky není úplně ideální řešení. Při vykázání z ložnice (má tam druhý pelech, ten "hlavní" je v chodbě) kňučí.
Zakřičet na něj, ať toho běsnění nechá pomůže, ale asi stejně jako uklidnit ho. Prostě to udělá zase. Přitom když je muž doma, spí jako nemluvně... Co s tím? Dá se tomu zabránit?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: štěkání v noci venku
PříspěvekNapsal: čtv 10. zář. 2015 16:09 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Přesunul jsem otázku do tématu, kde najdete odpovědi. Dejte si do zdejšího vyhledávače "štěkání v noci", odpovědí je tu více.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Štěkot psa
PříspěvekNapsal: stř 16. bře. 2016 16:05 
Offline

Registrován: pon 07. bře. 2016 11:31
Příspěvky: 1
Bydliště: Meziboří, Zahradní 63
Dobrý den, bydlíme na malém městě v rodinném domě a máme 5 letou fenku bílého švýcarského ovčáka. Je trvale venku u baráku a máme jí hlavně na hlídání. Problém je v tom, že občas v noci štěká a lidi si na ní stěžují. Neštěká bezdůvodně - buď je poblíž nějaký opilec nebo kočka nebo štěkají jiní psi a ona jim odpovídá. Pokud toto není, je v noci zalezlá v boudě a je v klidu. Nevím, jak jí naučit štěkat pouze v nebezpečí a ne na všechno, co se kolem šustne. Bojím se, aby jí někdo neublížil. Jinak není agresivní a spousta lidí jí miluje a chodí jí hladit přes plot.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Google [Bot] a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!