Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 18:52
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vlček Macek
PříspěvekNapsal: ned 10. zář. 2006 16:58 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Původně byla tato informace střežena v sekci "Za zavřenými dveřmi", ale jelikož už není důvod toto tajit, zpřístupním vám ji sem.
(přepis ze zmíněné sekce)

sobota 17. červen, 2006 22:37
Na tom vlkovi ze Slovenska, o kterém jsem se vám už před časem zmínil, jsem dělal denně asi měsíc tady u sebe. V té době tu bylo mnoho z vás. U vlka jsem překonal téměř všechny přednastavené laťky, k čemuž jsem používal i Tachyonovou energii pomocí krystalů. První laťka byla, aby neuhynul, protože byl v šíleném stresu a rozhodl se to po převozu ze ZOO jednoduše zabalit. Druhá laťka byla, aby se nechal pohladit, třetí laťka, aby sám vyhledával kontakt s lidmi, čtvrtá laťka, aby se dal vodit na vodítku. Ta poslední mi nevyšla, jelikož jsem měl mizerný pocit z toho, že by MUSEL něco, co by ho stresovalo za hranicemi schopností a tudíž by ho to zabilo.
Jeho šťastný výraz, hravost a spokojenost mi hodně změnili úhel pohledu na svou další práci.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vlčkům nechávám jejich radost a volnost. Nikdy nejdu dál, než kam si sami zvolí. Jedno je u vlčat chovaných v zajetí stejné jako třaba u psů. Zvědavost je silnější než strach. Nehodlám je k ničemu nutit, na to znám dobře jejich hranice.

sobota 24. červen, 2006 15:19
Vlci se běžně neperou, takové zbytečnosti řeší jenom "hloupí" psi. Macko se stal na Hanýsovi tak závislý, že mi málem zboural výběh, když jsem Hanýse odvedl na horní psinec, proto jsem se domluvil s jeho bývalými majiteli, že ho Mackovi necháme jako doživotního kámoše. Ostrou hádku spolu neměli, jen občas Hanibal dělá bubáky u žrádla, ale vlčoun si z toho moc nedělá. Těžko by nějaký pes se slabými nervy přežil, kdyby si z něho vlk udělal rozhlednu a stoupnul mu na hřbet, aby lépe viděl do dálky... :lol:


čtvrtek 06. červenec, 2006 15:28
S Mackem už to nepůjde, ale jakmile dostanu do rukou malinkou vlčici, tohle bude můj nový experiment:
"Pictured below is Nancy taming the wild beast. Nancy has taught the owner of seven wolves how to do obedience and agility training with her wolves"
Obrázek Obrázek
Obrázek


zde je zdroj: BewersKennel.com

Trvá to několik generací, než je možné zvládat s vlkem poslušnost. Už matka vlčat musí být domestikovaná a měla by mít základní vazbu na člověka, což nejde u první generace vlčat z přírody, která se vezmou domů z nory. Vlče se musí vzít mámě chované v zajetí ještě slepé a odchovat jej na dudlíku nebo "kojnou" fenkou se špičkovou povahou vůči lidem. Po dvou měsících se teprve může dostat k jiným vlkům, aby se naučilo "po vlčím". Mezitím se nesmí nijak přerušit nebo narušit vazba na člověka.
Všechno jde, když se chce a když se ví jak na to. Už víte, kam budu směrovat svou specializaci v novém objektu a proč chci i les? :wink:

Pro ty, kdo polemizují s otázkou domestikace vlka:
pátek 07. červenec, 2006 10:27
Jednoho vlka, respektive vlčici, která je schopna jít mezi lidi, nebo je přístupná dětem, by možná stálo za to vypiplat na zneškodnění sci-fi o Karkulce. Uvidím, zatím je to jen představa, také mám raději volnost. Ovšem vím o několika vlcích ve Státech, kterým dělá dobře být ve společnosti lidí

Třeba vás bude, jako mne, zajímat tohle (podívejte se pořádně na ten obrázek tohoto odkazu):

[url=http://www.wolfparkkids.org/wolfpark]
Obrázek
Obrázek[/url]

čtvrtek 10. srpen, 2006 08:26

Má váš pes problémy s aportováním?
Tak s tím můj Macek problém rozhodně nemá. Houby Karkulka Obrázek, tenisáky vlka zajímají. (videozáznam mám na svém webu)
Už si je umí házet dokonce i vleže a nejraději si je pinká čumáčkem. Pomocí tenisáků jsme k sobě našli cestu a vlček se mne už tolik nebojí. Respekt máme samozřejmě oba, protože tak to má být. Nebojíme se však přijít jeden k druhému, když to tedy druhá strana dovolí. Ráno po rozednění se Macek děsně nudí, Hanýs tou dobou ještě chrní, tak není nikdo, kdo by si s ním pohrál. Proto si občas přivstanu a za Mackem vyrazím. Když vejdu do ohrady, přivítá mě Macek respektním poskakováním, kdy mi dává jasně najevo, že jestli mu něco provedu, kousne. Pomazlím si tedy Hanýse, na kterého Macek hnedka zaštěká, jestli náhodou není na hlavu, když se baví s dvojnožcem. Ani jeden si Macka nevšímáme, proto se odváží přijít blíž, aby si mne celého zblízka očichal. Potom jdu do rohu, kde má Macek svůj odpočinkový koutek a kam běžně nechodím. Narušil bych mu tím totiž osobní zónu, což není dobré pro dobré vztahy, až bude Macek dospělák a skutečný drsoň. Posbírám několik tenisáků, které jsem tam před časem naházel Hanýsovi a pomalu je Mackovi házím. On jen uhýbá a sleduje mne bez mrknutí oka, to je nejlepší pro předvádění, co se s nimi dá všechno dělat. Několikrát si je hodím do vzduchu a zase chytím. Potom mi to stejné předvede Macek. Vždyť je přece chytrý vlk a ne žádný hlupák ze sci-fi hororu O červené Karkulce, aby to samé také nedokázal. Je evidentní, jak ho to vyloženě baví a mne zase sledovat ho. Vždycky, když Macka pozoruji, nemá z toho dobrý pocit. Myslí si, že něco chystám, a tak se snažím přijít na nějaké hry, kterými bych mu předvedl, že nechystám boj, ale nějakou zajímavou zábavu. Tenisáky se mu líbí, docela mne překvapil tím, že ještě žádný ještě neprozkoumal zevnitř, jako to dělají některá čévéčka. Způsob, jakým si s tenisákem pohazuje mne velice zaujal. Viděl jsem hodně psů, kteří si uměli sami házet tenisákem, ale vlka? :-k
Docela mu pohazováním tou zvláštní skákací věcí vytrávilo, tak se po mém odchodu projde po ohradě, aby si vyhrabal z hliněného špajzu kus masíčka a zakousl to nějakou trávou. Vitamíny jsou zdravé.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10. zář. 2006 17:01 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
A tohle je Macek s Hanýsem u nás na Ovčárech.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nemusím doufám vysvětlovat, co znamená ten znak © před mým podpisem ve fotkách... :wink:

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10. zář. 2006 17:07 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Nedávno mne byl navštívit pan doktor z kontrolního úřadu státní veteriny, aby se podíval na Macka, skouknul jeho papíry a dal mi potřebné jejich úřední papíry. Byrokracie je totiž nudná, ale nutná. Bylo krásně, pejskové v klidu polehávali, koník nás pořád otravoval jako ocásek, že jsem ho musel neustále od nás odhánět a vlček s Hanýsem byli trošku nervózní z neznámého přísného pozorovatele. S doktorem jsme poseděli při sepisování protokolů, popovídali jsme si o zvířátkách a o životě s nimi, tudíž Macko je na Ovčárech oficiálně a hlavně zcela legálně.
Obrázek
ObrázekInformace pro případné nepřátele vlků nebo lidí postižených sci-fi hororem o Červené Karkulce:
celý náš areál i výběh s Mackem včetně okolí do kilometru je 24h. denně střeženo velice citlivou bezpečnostní kamerou, která je i na dvou na sobě nezávyslých záložních zdrojích, jež udrží celý systém kamery se záznamem hodně dlouho (po případném přeseknutí el.kabelu nebo vyhození pojistek) v chodu, aby našemu štěňátku Mackovi nikdo nemohl nic provést. Když se budete chtít k němu dostat přes Badyho, Tajfuna a zbytek smečky převychovaných zabijáků, to vám přeji příjemnou zábavu. Občanky si prosím nedávejte do zadní kapsy na kalhotech, ať z vašich ostatků poznáme, který pitomec to sem bez našeho vědomí vůbec vlezl. Přehrávání videozáznamu, jak vás něco žere, je totiž nudné a stejně ho prodáme do nějakého filmu pro tvorbu hororu, třeba druhého dílu Karkulky (za svobodna Červené).

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10. zář. 2006 17:42 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
ty fotky jsou dokonaléééééééééééééé

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 10. zář. 2006 17:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. čer. 2006 21:26
Příspěvky: 119
Bydliště: Příbram
Mně se taky moc líbí a to video je taky skvělý. DSoufám, že takovéhle příspěvky budou přibývat.

_________________
Čím více lidí poznávám, tím raději mám svého psa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 11:01 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Už jste dnes byli na mém webu? Před chvilkou jsem tam dal pokračování seriálku o Mackovi.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 12:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 11:39
Příspěvky: 13
Bydliště: Bratislava - Slovensko
:potlesk: :icon_thumright: :icon_thumleft: nadhera, perfektne foto, este lepsie komntare, SUPER :wink:

_________________
** pingi **
________________________________________

"Iba zriedkavo sa niečo naozaj nedá. Chýba nam skor snaha, než možnosti." (La Rochefoncauld)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 13:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 18. črc. 2006 09:22
Příspěvky: 20
Bydliště: Čáslavsko
Pohádka o Mackovi nemá chybu! :potlesk: :hello2: Obrázky, video, komentáře - mooc hezké! :flowers: Jen tak dál.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 13:35 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 13. čer. 2006 13:15
Příspěvky: 10
Bydliště: Nitra, SK
nááááádhera!!!! :potlesk: :icon_thumleft:

_________________
Tímea


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 14:01 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. čer. 2006 07:52
Příspěvky: 99
Citace:
Už jste dnes byli na mém webu? Před chvilkou jsem tam dal pokračování seriálku o Mackovi.


Tak jo, občas jsem sice blondýna, ale nemůžu na Tvém webu nic najít???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 14:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. čer. 2006 15:47
Příspěvky: 389
Bydliště: liberecko
Elina-
http://www.psycholog-psu.com/vseopsech.html
tady to máš...

_________________
jana-ariel
http://www.janaariel.websnadno.cz
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 14:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. čer. 2006 15:47
Příspěvky: 389
Bydliště: liberecko
Desenský píše:
Už jste dnes byli na mém webu? Před chvilkou jsem tam dal pokračování seriálku o Mackovi.

noooo-fakt super pokoukáníčko a počteníčko...
snad se mi ještě poštěstí podívat se na to v reálu, než se nám všem odstěhujete...

_________________
jana-ariel
http://www.janaariel.websnadno.cz
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 14:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. čer. 2006 15:47
Příspěvky: 389
Bydliště: liberecko
na fotce-"...mamíí, ten vlk mě chce sežráát..."
co je to za čubinu, a je Mackovi podřízená?
zdá se mi, že se ho bojí?

_________________
jana-ariel
http://www.janaariel.websnadno.cz
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 15:27 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. čer. 2006 07:52
Příspěvky: 99
Bája


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 15:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. čer. 2006 15:47
Příspěvky: 389
Bydliště: liberecko
jana-ariel píše:
na fotce-"...mamíí, ten vlk mě chce sežráát..."
co je to za čubinu, a je Mackovi podřízená?
zdá se mi, že se ho bojí?

a ještě se chci zeptat-Bája už nikdy nepůjde do osvojení-do nějaké rodiny, jako třeba Fredy?
Obrázek

_________________
jana-ariel
http://www.janaariel.websnadno.cz
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 16:52 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
jana-ariel píše:
...je Mackovi podřízená?
zdá se mi, že se ho bojí?
...a ještě se chci zeptat-Bája už nikdy nepůjde do osvojení-do nějaké rodiny, jako třeba Fredy?...
Bája chodí do výběhu k Mackovi jen na návštěvu, protože je to můj mazlík a ti dva pubertální úchylove by jí nedali pokoj, hned jak bych odešel. To je též odpověď na tvou otázku s umístěním. To nehrozí, projdi si hierarchii mojí smečky na webu.
Že by se ho bála? Má snad na nějaké fotce ocas mezi nohama? Kdykoliv ho od sebe odežene, když se s ním nechce bavit. Prohlídni si pořádně tu fotku, kdy jí Macek leze pomalu po hlavě...

Ty komentáře, co jsem napsal k těm fotkám, jsou stejné sci-fi jako celé to téma...

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 17:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. čer. 2006 15:47
Příspěvky: 389
Bydliště: liberecko
Desenský píše:
jana-ariel píše:
...je Mackovi podřízená?
zdá se mi, že se ho bojí?
...a ještě se chci zeptat-Bája už nikdy nepůjde do osvojení-do nějaké rodiny, jako třeba Fredy?...
Bája chodí do výběhu k Mackovi jen na návštěvu, protože je to můj mazlík a ti dva pubertální úchylove by jí nedali pokoj, hned jak bych odešel. To je též odpověď na tvou otázku s umístěním. To nehrozí, projdi si hierarchii mojí smečky na webu.
Že by se ho bála? Má snad na nějaké fotce ocas mezi nohama? Kdykoliv ho od sebe odežene, když se s ním nechce bavit. Prohlídni si pořádně tu fotku, kdy jí Macek leze pomalu po hlavě...

Ty komentáře, co jsem napsal k těm fotkám, jsou stejné sci-fi jako celé to téma...

myslela jsem, že se mu snaží spíš podřizovat...podle těch gest...
jako i na téhle fotce...
"...stejně s tebou vlku nemluvim..."
ještě jsem hierarchii nějak neporozuměla... :oops:

_________________
jana-ariel
http://www.janaariel.websnadno.cz
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 19:59 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Dnes měl Macek výbornou bojovnou náladu a zkoušel nálety i na mne. Tak jsem fotil a fotil. Jenže nejživější je Macek právě za šera, blesk použít nemohu a rychlá závěrka to ztmaví.
Obrázek
Obrázek

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 20:48 
Krásný fotky....všechny...díky...je radost se koukat... :jo: ........teším se na víkend...dorazíme se Soňou a hafanama...irena+bonny


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 12. zář. 2006 21:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 21:31
Příspěvky: 135
Bydliště: Praha
Uzasna pohadka =D> :jo: Uz muzu mazat do pelisku :sleepy2:

_________________
Žít znamená bojovat. Seneca


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 13. zář. 2006 13:45 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Jako malý bonus jsem pro vás sestřihnul kraťoučké video, na kterém je zřejmá Mackova bojovně hravá nálada. Stejné nálety zkoušel na mne, hned jak jsem vešel do výběhu.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 13. zář. 2006 22:56 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Báječné. :D =D> :flowers:

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14. zář. 2006 13:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 13:42
Příspěvky: 30
Bydliště: Nouzov
Desenský píše:
Stejné nálety zkoušel na mne, hned jak jsem vešel do výběhu.[/color]

A bude hůř :-) ....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 14. zář. 2006 22:17 
To jsou tak hezké fotky :jo: Dita


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15. zář. 2006 11:28 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. srp. 2006 07:25
Příspěvky: 21
Bydliště: Příbramsko
Citace:
Jako malý bonus jsem pro vás sestřihnul kraťoučké video, na kterém je zřejmá Mackova bojovně hravá nálada.

To je raplouš, jak poskakuje :lol:

_________________
Maky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 15. zář. 2006 11:31 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 13:42
Příspěvky: 30
Bydliště: Nouzov
Maky píše:
Citace:
Jako malý bonus jsem pro vás sestřihnul kraťoučké video, na kterém je zřejmá Mackova bojovně hravá nálada.

To je raplouš, jak poskakuje :lol:

Přesně takhle "hrozí" i čévéčka.

_________________
Kdo chce s vlky výti,musí s nimi býti....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18. zář. 2006 02:09 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Teda nééééé že bych chtěla být nějak zlá nebo škodolibá, ale těším se až půjde jednou Ruda do ,,důchodu" a bude mít čas jen na to, aby psal a vydával knížky jak pro nás dospělé, tak i pro děti.

Rudo, ty se nebudeš nudit do smrti a práce se taky nezbavíš, protože ti to nedovolíme.
Tebe by bylo potřeba jednou unést, zavřít tě někam alespoň na půl roku s člověkem, který bude mít diktafon, fužku a papír a ty abys ditoval a diktoval a on psal jednu knihu za druhou. Pak by jsi byl puštěn na dovolenou ke psům (pochopitelně pouze pracovní) pouze s foťákem a nafotil bys k těm knihám fotečky, popřípadě udělal pár fotoknížek o Skutečném vlkovi z tvojí ,,červený Karkulky" pro děti a pak by jsi se zas mohl vrátit ke své práci a dál nám tu radit a vychovávat nás a opravovat naše chyby a nás a a a a a a..........a dělat prostě to co děláš a starat se o svého MAcka a tak. :lol:
Ale to až po tom, co by jsi byl alespoň půl roku držen na samotce jen se zapisovatelkou, která by pro nás vydala pak knihy na pokračování a pro děti. :D

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18. zář. 2006 02:15 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Ta hele, ale zvaž to. Podívej se kde je dneska Rowlingová se svým Harry Potterem. Já věřím, že ty by jsi na tom finančně nebyl hůř, kdyby si napsal pár takových knih........Jednu o agresivitě a co ji způsobuje a jak odstraňovat chyby... jednu o fóbiích co je způsobuje, jak se projevují a jak při nich postupovat....jednu o destruktivním chování......fotoknížečka o vlcích pro děti.... :hello2: =D> Dyť by každá z nich byla trhák jak bejk. To by stálo ten čas tomu obětovat i na úkor ostatních psů neeee, teda dočasnej úkor. :lol: By se ti to pak vreátilo v podobě toho, že by jich možná míň skončilo u tebe nebo hůř na veterinářském stole. :hura:

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 18. zář. 2006 13:16 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Tak už je zase Macko v pohodě, obojek má konečně sundaný, ani to nebolelo. Zase chodí do skrýše v maštali, kterou mám vedle sebe za oknem a kam poslední dobou přestal chodit, aby se na mě nemusel koukat. Původně jsem si ho chtěl "přiblbnout" Sedalinem, jenže ten nenažraný Hanýs mu to sežral a pak vypadal, jako když si šlehnul :kos:
Macek na to měl podobný názor, tak dával celý den Hanýsovi sodu, aby to od něho snad nechyt. Doteď spolu s Mackem kolem sebe chodí a Macek ho pořád pozoruje, jestli už se "uzdravil".
:ow:

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 20. zář. 2006 07:24 
Dzedzy píše:
Teda nééééé že bych chtěla být nějak zlá nebo škodolibá, ale těším se až půjde jednou Ruda do ,,důchodu" a bude mít čas jen na to, aby psal a vydával knížky jak pro nás dospělé, tak i pro děti.
Už se těším až něákou vydá a já si ji pěkně přečtu. :gaz:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24. zář. 2006 08:11 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Je krásné ráno babího léta, tak vám sem dám další fotky Macka.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tu nejhezčí fotku máte na mém webu.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24. zář. 2006 09:48 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 08:07
Příspěvky: 108
Bydliště: Praha
Teda Rudo! :shock: :love4: :jo:

_________________
TVRDOHLAVÁ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24. zář. 2006 17:10 
Offline
Lidový vypravěč

Registrován: pon 12. čer. 2006 07:24
Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Ty fotky jsou nádherný-
Vždycky stojím a budu stát na straně zvířat, i kdyby to mělo být proti lidem.
Ale tohle mě dostalo,vyjádřil jsi naprosto přesně stav mé duše...

_________________
Dobrá nálada sice nevyřeší všechny problémy,ale rozhodí tolik lidí,že stojí za to si jí udržet


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24. zář. 2006 17:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. čer. 2006 16:09
Příspěvky: 35
Bydliště: na krečku
davidkova renata píše:
Ty fotky jsou nádherný-
Vždycky stojím a budu stát na straně zvířat, i kdyby to mělo být proti lidem.
Ale tohle mě dostalo,vyjádřil jsi naprosto přesně stav mé duše...
jo ruda ma lepsi fotecky nez ja :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24. zář. 2006 17:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. čer. 2006 21:26
Příspěvky: 119
Bydliště: Příbram
ty fotky fakt stojej za to. Renčo - jedna z mála věcí na který se shodnem

_________________
Čím více lidí poznávám, tím raději mám svého psa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24. zář. 2006 17:42 
Offline
Lidový vypravěč

Registrován: pon 12. čer. 2006 07:24
Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Alice píše:
- jedna z mála věcí na který se shodnem

Ale ono jich bude víc,jsem si jistá! :wink:

_________________
Dobrá nálada sice nevyřeší všechny problémy,ale rozhodí tolik lidí,že stojí za to si jí udržet


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 09. říj. 2006 23:56 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Další slibované fotky Macka
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10. říj. 2006 00:17 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Je božínkovej. [smilie=kiss of love.gif] [smilie=my heart fire up for you.gif]

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10. říj. 2006 11:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
ježíííííííííííííííííííííííííííííííííš to je krásné zpestření dne

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13. lis. 2006 01:09 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Dlouho jsem vám sem nedal fotky Macka, ale byli jiné starosti, než si hrát s foťákem. Pravdou je, že ho Macek moc rád nemá. Ještě vám trošku okomentuji tyto dvě fotky z minula:
Obrázek
Obrázek
Určitě mnozí z vás ví, že pes, který vám nevěří, u vás nikdy neusne. U vlků je to podobné, jen s tím rozdílem, že si ve vaší přítomnosti ani nelehne, ale bude neustále pobíhat. Na těchto fotkách je totiž vidět, že si v mé přítomnosti Macek poprvé nenuceně lehnul a mám i série fotek, kdy dokonce pospával.
Teď si hraji trošku s přivoláním a už jsem Macka přivolal "povelem" bez jištění druhým psem, kdy se Macek snaží mít nějakého psa mezi mnou a ním, i na metr a půl. Na šelmíka ze ZOO, který se bude ještě dlouho držet od chlapů dál, je to pro začátek docela slušný výkon.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13. lis. 2006 08:37 
Offline

Registrován: ned 11. čer. 2006 06:01
Příspěvky: 101
Bydliště: Košice
Rudo, neviem či to človek vníma, keď je s Mackom každý deň, ale keď som ho videla naživo, tak to bol taký šteník nevyskákaný nohatý ušatý.
Na týchto fotkách už vidno že začína mužnieť.
Nemáš ešte nejakú novú fotku kde stojí v celej svojej kráse, nech sa pokochám?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13. lis. 2006 08:56 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
gabi píše:
...Nemáš ešte nejakú novú fotku kde stojí v celej svojej kráse, nech sa pokochám?
Až budu mít trochu víc času, nafotím ho. Krásně přelínal na zimu, probarvil se do tmava a začíná z něho být čím dál tím hezčí a statnější chlapák.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13. lis. 2006 10:04 
Offline

Registrován: pon 30. říj. 2006 14:08
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha
[quote="Desenský"][quote="gabi"]...Nemáš ešte nejakú novú fotku kde

Krásné fotky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16. lis. 2006 07:58 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Zde jsou včerejší fotky Macka. Hezky nám na zimu tmavne a je pořád víc a víc "upovídaný", společnost Báji nebo Conie mu evidentně prospívá
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16. lis. 2006 08:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. čer. 2006 17:11
Příspěvky: 341
Řekla bych, že zkrásněl ... A oproti posledním fotkám už vypadá víc dospělácky :wink:

_________________
Martina

Nikdo nedělá větší chybu než ten, kdo nedělá nic v domnění, že to málo, co udělat může, je bezvýznamné.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16. lis. 2006 08:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 08:04
Příspěvky: 197
jezinecky,a jak se na nej na ty jedny fotce kouka Bakisova :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16. lis. 2006 08:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. čer. 2006 15:47
Příspěvky: 389
Bydliště: liberecko
zkrásněl, zmohutněl a ta poslední je prostě super...
Obrázek

_________________
jana-ariel
http://www.janaariel.websnadno.cz
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 16. lis. 2006 10:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
je nádhernej:-)

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 20. lis. 2006 08:07 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 01. srp. 2006 13:36
Příspěvky: 11
Po štěněcím výrazu ani památka, krásný zvíře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21. lis. 2006 08:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 16. zář. 2006 09:35
Příspěvky: 45
Bydliště: pm
prostě pořádnej Macek:-)

_________________
Nelidští mohou být jen lidé...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 268 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!