Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 11:43
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vlčí park ve Francii
PříspěvekNapsal: stř 03. pro. 2008 12:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. lis. 2008 15:33
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha
Chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo náhodou nebyl v jižní Francii v kraji Languedoc ve vlčím parku, a pokud ano, jak to tam vypadá. Já jsem se chystala o prázdninách, nakonec to nevyšlo, ale ráda bych tam zajela někdy po Vánocích nebo na jaře, tak abych věděla, co mě čeká. Na těchto stránkách je adresa parku: http://www.loupsdugevaudan.com/

A tady článek v češtině. Všimněte si polských vlků a pozice na zádech :D . Přesně tak spíme s čévéčkem v posteli. On na zádech :-) .
http://cestovani.idnes.cz/neobycejne-mi ... igsvet_tom


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. pro. 2008 12:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. čer. 2006 09:43
Příspěvky: 1367
Bydliště: Praha
Ela - dík za inspiračku, super nápad na letní výlet. Jen pro info, než tam budu psát - může se tam se psem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. pro. 2008 12:53 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. lis. 2008 15:33
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha
To právě nevím, spíš bych řekla že dovnitř ne, ale netuším. Já taky plánuju jet s psiskem, kdyžtak počká v autě. Nebo se vystřídáme, kdyby bylo na auto vedro, ale na přelomu jara a zimy nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. pro. 2008 13:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. čer. 2006 09:43
Příspěvky: 1367
Bydliště: Praha
Už sem si to přečetla - psové tam nesměj, ale mají tam nějaké kotce, kam psa můžeš uklidit. tak pro mě to padá, svýho psa v cizí zemi a v cizim kotci nenechám :-) na to je to moc daleko, aby se pak pes po dlouhý cestě eště smažil v kotci několik hodin. Ale neva, už hledám něco blíž :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. pro. 2008 13:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. lis. 2008 15:33
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha
Gerda píše:
Už sem si to přečetla - psové tam nesměj, ale mají tam nějaké kotce, kam psa můžeš uklidit. tak pro mě to padá, svýho psa v cizí zemi a v cizim kotci nenechám :-) na to je to moc daleko, aby se pak pes po dlouhý cestě eště smažil v kotci několik hodin. Ale neva, už hledám něco blíž :-)


Už jsem to taky našla, čekala jsem to... V cizím kotci bych ho taky nenechala, to by asi šílel a já bych z vlků nic neměla. Ale auto bere jako domeček, spí v něm a je spokojený. Nechám ho vylítat předem a pak tam chvíli počká bez problémů. Tak já napíšu informace, až se vrátíme :-).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. pro. 2008 13:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. čer. 2006 09:43
Příspěvky: 1367
Bydliště: Praha
Ela - ale četla si, že maj leden/únor zavřeno...nebo tak nějak, že to otevíraj na jaře tušim.....máš tam bejt buď brzy ráno, nebo pozdě odpolko, abys to krmení viděla. A nechaj tě přespat na parkovišti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03. pro. 2008 13:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 28. lis. 2008 15:33
Příspěvky: 85
Bydliště: Praha
Gerda píše:
Ela - ale četla si, že maj leden/únor zavřeno...nebo tak nějak, že to otevíraj na jaře tušim.....máš tam bejt buď brzy ráno, nebo pozdě odpolko, abys to krmení viděla. A nechaj tě přespat na parkovišti.


Jo, jo, četla :-) . Zrovna se probírám těmi články, co tam o vlcích mají, tak jsem koukala na otevírací hodiny. Díky.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!