Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je pát 29. bře. 2024 00:05
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 802 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CO JE POTŘEBA
PříspěvekNapsal: úte 18. lis. 2014 17:11 
Offline

Registrován: čtv 19. říj. 2006 11:46
Příspěvky: 429
Bydliště: Praha
Hele, tak mne tak napadá, mám tu doma tohle: http://www.dooop.cz/p/164/10/matrace-do ... xtrem.html

Kupovala jsem ji pro Ramsese, aby mi nelehal jen tak na zemi. Myslím, že jakože naven to asi není, ale dovnitř čistě tak pro ten typ psů, co rádi lehají na zemi mi to přijde super. Ta matrace uvnitř fakt drží tvar, takže po Ramsesově (navíc relativně krátkém) užívání je v super stavu. Jen ten fusak bych vyprala. Tak tu na to koukám, že je to jako dekorace, maximálně na tom sedávám já, když si hraju s čubou na zemi. Na čubu je to jednak opravdu obrovské a druhak ta lehává buď na kanapi nebo na koberci přímo pod mým křeslem.

Uživíte to nebo ne?

A když už, tak tu mám i náhubek na něco velikosti většího dobrmana (po Sethim), sice nošený, ale s koženými silnými řemínky a když to tak vezmu, kolik náhubků Ramses za život zlikvidoval, skoro si říkám, jestli by se to na Vlčárech taky nesešlo? Nechala jsem si ho, jakože kdybych třeba někde odchytávala nějakého velkého toulavce, ale zase rok už mi tu leží ve skříni a kde nic tu nic, tak ať je raději někde k něčemu. A když už tak jedu, tak vlastním i postroj na velkého psa do auta, ale zase jsem vlčárské psy v postroji v autě nikdy neviděla:-D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO JE POTŘEBA
PříspěvekNapsal: úte 18. lis. 2014 19:00 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Kšíry asi neuživíme, ale to ostatní se hodit bude.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 802 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!