Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 21:31
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 282 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01. srp. 2007 12:00 
Offline

Registrován: stř 31. led. 2007 11:36
Příspěvky: 107
Bydliště: Bratislava
Martina Černá píše:
Tchor píše:
No ja hlavne doufam ze az se to stehovani uzkutecni bude k dizpozici dost lidi. Ono jich bude potreba fakt hodne.


no právě......:(



.......mozno pribudnu styri pomocne ruky.....mozno pisem preto, lebo tc nemozem slubit na 100%


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 01. srp. 2007 16:38 
Pakliže všechno půjde tak jak má, tak by sme byli schopni na poslední víkend v září zajistit kamion (tak na 95%). Bylo by to pouze za naftu, což myslím v konečném součtu vyjde výrazně levněji než dvacet auta 5x tam a zpátky. A navíc by se odvezli asi všechny věci najednou, což by bylo super.

Dále máme 4 ruce a Ruda ví, že uměj máknout. Zkusím ještě poplačit pár kamarádů, ti jsou na makání taky zvyklí, snad někoho splaším.

A mám ještě jeden nápad - když se budou stavět kotce, nestálo by za to udělat je pořádně? Tzn. nejlépe vybetonovat podlahy a na to natáhnout buď lino, nebo nějaký desky (např. dřevoštěpkový), který nejsou až tak drahý, aby by to odizolovaly Jde o to, aby to bylo především rovné, tudíž pro psy bezpečnější a pohodlnější a na úklid výrazně jednodušší než teď.

Dáme na to dohromady nějaký financ navíc? Jsem schopná tam zajet o cca 2 dny dřív a beton položit.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02. srp. 2007 05:59 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Jana T. píše:
...vybetonovat podlahy...
To nepůjde, je to 3ha pole a na poli se betonovat jaksi nesmí. Budu rád, když tam prosadím zase oborovou oplocenku a montované kotce, jako je tady. Pokusíme se to časem převést na zahradu, kde už se s betonem dá lecos dělat, ale to nebude hned. Sehnat hotovou tříhektarovou zahradu je skoro nemožné a hlavně je to už v jiné cenové skupině, která nepatří do mé uskutečnitelné reality. Tudíž začneme úplně od nuly, jako tomu bylo na Ovčárech, jen s tím rozdílem, že odtud už nás nikdo nevyhodí. Což ovšem neznamená, že bych někoho hned v začátku nemohl naštvat, kdybych tam udělal něco, co není v tuto chvíli dovolené a tomu se raději vyhnu.
Je tam menší stodola, nějaký bývalý seník nebo co to bylo, která je zapotřebí opravit a musí se celá pobít prknama, aby bylo kam navozit celé vybavení horního psince. Tudíž není v plánu betonování, ale dřevařina a oborové oplocování.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02. srp. 2007 06:19 
Desenský píše:
To nepůjde, je to 3ha pole a na poli se betonovat jaksi nesmí. ...


Ok. Beton ne, zkusím se poptat na nějaké eventuality stavařů a stavbařů. Něco rovného, praktického a lehce vytvořitelného. určitě se něco najde.
Jinak se dřevem si Honza rozumí :lol:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02. srp. 2007 08:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 53
Bydliště: Pardubice
Bezva, až bude termín, dejte vědět. Chci jet v záři ještě někam do světa,ale to se upraví dle stěhování. Likvidujeme na chatě bordel. Plno železa, starého dříví,staré skříně, tak by se na to místo něco hodilo. To se pak doladí.
Hlavně ten termín je důležitý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 02. srp. 2007 08:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 08:04
Příspěvky: 197
ja se urcite taky pripojim s pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 03. srp. 2007 08:50 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Martina Černá píše:
Bezva, až bude termín, dejte vědět. Chci jet v záři ještě někam do světa,ale to se upraví dle stěhování. Likvidujeme na chatě bordel. Plno železa, starého dříví,staré skříně, tak by se na to místo něco hodilo. To se pak doladí.
Hlavně ten termín je důležitý.
Termín plánuji na poslední víkend v září, t.j.28.-30.9.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 03. srp. 2007 09:03 
Offline

Registrován: stř 31. led. 2007 11:36
Příspěvky: 107
Bydliště: Bratislava
registrujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 03. srp. 2007 09:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 08:04
Příspěvky: 197
jo,jo taky si pisu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 04. srp. 2007 15:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
termín mi zatím vyhovuje zkusím ještě překecat par znamejch a kamaradu :-)) snad někdo pomuže taky

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07. srp. 2007 14:05 
Pane Desenský, už jsem posílala mail ohledně dřevotřisky, ale ta se nehodí, tak bych mohla aspoň přispět troškou do mlejna tím travním semenem. Potřebuju jen vědět, jestli se Vám bude hodit spíše směs pouze trávy (tužší - jílek apod.) nebo jestli je lepší jetelo-travní směs (třeba pro koníky na pasení apod.)?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07. srp. 2007 14:23 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Budou se hodit všechny možné směsi, od té pro koně, až po vysoce zátěžovou golfofku na nejfrekventovanější cesty. Neodmítnu žádnou. Na tři hektary se jí užije až dost.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07. srp. 2007 15:18 
Desenský píše:
Budou se hodit všechny možné směsi, od té pro koně, až po vysoce zátěžovou golfofku na nejfrekventovanější cesty. Neodmítnu žádnou. Na tři hektary se jí užije až dost.


Ok, naberu od každé něco... Plánujeme, že se k Vám vypravíme i s pséky na nějakou free sobotu - pokud ještě nějaká bude - když ne, přivezeme to po předchozí domluvě. Bohužel ale můžeme pouze do konce srpna (jak už jsem psala v mailu - z důvodu našeho vlastního stěhování a porodu), ale pár kilo trávy se tam u Vás snad někam vměstná.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 07. srp. 2007 20:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 08:04
Příspěvky: 197
zkusim taky splasit travni semeno.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 15. srp. 2007 21:19 
Hlasim ze me rucky jsou pripraveny maknout az bude treba, jelikoz nejsem zadne tintitko mohla bych se Vam hodit.
Evik


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30. srp. 2007 23:22 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Desenský píše:
Termín plánuji na poslední víkend v září, t.j.28.-30.9.


Rudo, prosím tě k tomu stěhování jenom dva dotazy....
1, Když se jede tam takhle pracovat, tak asi bez psů že, páč by tam jen překáželi.
2, Bude tam kde spát? Protože na přelomu září a října, když vidím jaké je počasí se mi moc nebude asi chtít spát ve stanu. Případně vzal by mě někdo z vás na byt?

Toť vše. Díky.

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31. srp. 2007 06:25 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Je potřeba vytvořit dvě party lidí. Jedna bude rozebírat stávající psinec na Ovčárech, skládat věci na auta, odvažet věci, jistit zdejší psy před převozem a tak podobně. Druhá parta si vše po převozu převezme a musí v rychlosti všechno zase na nových Vlčárech postavit, aby nebyli šelmíci, třeba ti dva z dolního psince a vlk dlohou bezprizorní. Já budu muset hodně spoléhat na vás, protože nebudu moci odjet z Ovčár dřív než s vlkem a jakmile odjedeme, už to tu bude muset zdejší parta doladit beze mne, protože z důvodu bezpečnosti Macka zůstanu minimálně několik týdnů tam s ním a nebudu moci zkontrolovat, jak jste to tu zvládli po nás dobalit a tak. Z toho důvodu potřebuji hodně spolehlivé lidi, kteří nic nezanedbají. Jakmile se něco nenaloží a neodjede to na Vlčáry, to ten feťák, co byvakuje nad horním psincem šlohne a profetuje.
Ještě musím zjistit, jak je to s převozem maringotky a nějakými lejstry z dopravky. Neznáte tam někdo někoho?

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31. srp. 2007 11:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 53
Bydliště: Pardubice
Bohužel z dopravky nikoho neznáme. Jen jsem koukala na stránky Ministerstva dopravy. Maringotka musí mít svůj technický průkaz, nebo průkaz o technické způsobilosti, tudíž i SPZ:( Pokud nemá, tak jedině naložit na náklaďák a nechat odvézt jako náklad. Ale jinak tam moc infomrací není.
Snad to nebude muset táhnout Tajfun sám:(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31. srp. 2007 11:57 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. čer. 2007 10:25
Příspěvky: 50
Bydliště: Brno
Už jsem doma nahlásila, že poslední víkend v září se "zdejchnu" a budu pomáhat stěhovat :vylet: . Pokud ovšem nedostanu mor nebo choleru, že... :yawinkle:
Jestli si mohu vybrat (není to ale podmínka), možná raději bych skládala nové kotce na novém místě - mám to totiž z Brna výrazně blíž. A technické střevo mám dostatečně dlouhé :smajlhihi:. Se těším :jo:

_________________
Psí pusinka je ta nejkrásnější na světě :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31. srp. 2007 11:59 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. čer. 2006 09:43
Příspěvky: 1367
Bydliště: Praha
Já zas vypomůžu na starých ovčárech, mám to nepoměrně blíž tam. Zjistím jak je na tom kamarád s tranzitem - do fiesty toho moc nenaložím, snad jen čoklíky na převoz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31. srp. 2007 12:05 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 53
Bydliště: Pardubice
Gerda píše:
- do fiesty toho moc nenaložím, snad jen čoklíky na převoz.


Já mám taky jen Felicii a půl kufru zabírá bomba na plyn,ale furt lepší více malých aut,do kterých se pak nahází plno "Drobností" než nic....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 31. srp. 2007 12:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. čer. 2006 09:43
Příspěvky: 1367
Bydliště: Praha
Výpomoc fiestou neodmítám, drobnosti a malý psy v ní klidně převezu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04. zář. 2007 13:09 
Desenský píše:
Je potřeba vytvořit dvě party lidí. Jedna bude rozebírat stávající psinec na Ovčárech, skládat věci na auta, odvažet věci, jistit zdejší psy před převozem a tak podobně. Druhá parta si vše po převozu převezme a musí v rychlosti všechno zase na nových Vlčárech postavit, aby nebyli šelmíci, třeba ti dva z dolního psince a vlk dlohou bezprizorní. Já budu muset hodně spoléhat na vás, protože nebudu moci odjet z Ovčár dřív než s vlkem a jakmile odjedeme, už to tu bude muset zdejší parta doladit beze mne, protože z důvodu bezpečnosti Macka zůstanu minimálně několik týdnů tam s ním a nebudu moci zkontrolovat, jak jste to tu zvládli po nás dobalit a tak. Z toho důvodu potřebuji hodně spolehlivé lidi, kteří nic nezanedbají. Jakmile se něco nenaloží a neodjede to na Vlčáry, to ten feťák, co byvakuje nad horním psincem šlohne a profetuje.
Ještě musím zjistit, jak je to s převozem maringotky a nějakými lejstry z dopravky. Neznáte tam někdo někoho?


..s naší pomocí počítejte také. Na tu maringotku Vám můžeme půjčit převozní SPZ. S touto SPZ jsme převáželi už 2 maringotky a nebyl problém.
S pozdravem A.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06. zář. 2007 07:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 53
Bydliště: Pardubice
Rudo, nějak jsem ztratila přehled o počtu psů na Ovčárech. Kolik hafanů se bude převážet na nové Vlčáry?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06. zář. 2007 08:19 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Martina Černá píše:
Rudo, nějak jsem ztratila přehled o počtu psů na Ovčárech. Kolik hafanů se bude převážet na nové Vlčáry?
Aktuální stav je na mém domovském webu, t.j. dočteš se tam, že jich je v současné době víc, než je zdrávo, i s Mackem 17.
Začal jsem jednat s útulkem o ustájení alespoň těch dvou posledních bábulí z Krupé, pak se pokouším zajistit bernardýna Afíka, hovíka Brita, černobílého Bada a tak. Vyhlídky jsou zatím mizerné, chtělo by to s tím něco rychle dělat. Jestli se v obci, ke které se stěhuji, uvedu špatně a lidé si hned zpočátku vytvoří nepřátelství kvůli velkému množství přivezených psů, bude mazec.
Bája
Belíšek
Mufina
Snowee
Romina,
Macek
Ajša
Almi
Zina,
Béňa
Afík
---------
Saťák
Bad
Brit
Asta
Aida
Akéla

---------
Tajfun
Nevada

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06. zář. 2007 13:25 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
Ti psi co jsou psaný kurzívou jsou na umístění? I Ovec a Bad?

_________________
"Požaduj hodně, spokoj se s málem. Savvy up!" PNH

stránky Bonyho a Dutchee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06. zář. 2007 13:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. čer. 2006 15:47
Příspěvky: 389
Bydliště: liberecko
potřebuji hlavně fotky všech k umístění...

_________________
jana-ariel
http://www.janaariel.websnadno.cz
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06. zář. 2007 14:04 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Eva Štemberová píše:
Ti psi co jsou psaný kurzívou jsou na umístění? I Ovec a Bad?
Pochopilas´ to správně. Vidíš snad nějaký důvod, proč bych si měl nechat třeba Bada?, jen si musím dát bacha, komu půjde.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 06. zář. 2007 14:06 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
Desenský píše:
Eva Štemberová píše:
Ti psi co jsou psaný kurzívou jsou na umístění? I Ovec a Bad?
Pochopilas´ to správně. Vidíš snad nějaký důvod, proč bych si měl nechat třeba Bada?, jen si musím dát bacha, komu půjde.

já žádnej důvod nevidim, jen že je zatim v kolonce "brzy přibudou"....

_________________
"Požaduj hodně, spokoj se s málem. Savvy up!" PNH

stránky Bonyho a Dutchee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 10. zář. 2007 21:53 
Dobrý den, jsem moc ráda, že se zadařilo a snad nové místo bude stát za to. Takové stěhování bude určitě velká fuška, tak jestli se hodí nějaké ruce navíc, rádi přijedem a pomůžeme s čímkoli...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11. zář. 2007 06:47 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
noční skřítek píše:
...Takové stěhování bude určitě velká fuška, tak jestli se hodí nějaké ruce navíc, rádi přijedem a pomůžeme s čímkoli...
OK, čím více bude lidí, tím dříve zabezpečíme pohodu psům a všem zvířátkům.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11. zář. 2007 10:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. čer. 2007 10:25
Příspěvky: 50
Bydliště: Brno
Já jsem p.Desenskému slíbila, že se pozeptám po vyřazených 2m dlouhých lešenářských trubkách na nový plot. Tak trubky dokonce chvíli byly - ale ukradli je prý i s přívěsem, darebáci :evil: :twisted:
Takže zatím nemám, no :oops:

_________________
Psí pusinka je ta nejkrásnější na světě :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11. zář. 2007 12:13 
Hledám pro sebe s čím mohu pomoci a nenacházím nic vhodného. Chápu-li to správně, stěhování bude potřebovat chlapskou sílu, vlastníka auta nebo aspoň znalost Vašich místních poměrů...
Ren


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11. zář. 2007 12:57 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
reko píše:
Hledám pro sebe s čím mohu pomoci a nenacházím nic vhodného. Chápu-li to správně, stěhování bude potřebovat chlapskou sílu, vlastníka auta nebo aspoň znalost Vašich místních poměrů...
Ren


Taky mičím takovým nedisponuju, ale když už nic jinýho, tak se budou potřebovat asi i tací lidé na to podrž, podej, přines a když ani to ne, tak někdo bude taky muset vařit kafíčka a čajíčky na zahřátí a odpočinek. :lol:

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11. zář. 2007 13:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
Reko,
pro každého se najde práce, kdo je ochotný makat, takže tě rádi uvidíme.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11. zář. 2007 18:50 
..jestli p. Desenský potřebujete prý ten vlek na koně, nebo jestli se hodí něco vyrobit z plastu ...
..já můžu přinést tak sekty nebo vína, ty v práci máme hafo :-))


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 11. zář. 2007 19:51 
takže já jsem v práci předběžně zajistil tranzita i s řidičem, naftu mu zaplatím a byl to pejskař, než mu psa zastřelil myslivec. takže pokud bude potřeba, mělo by to klapnout.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12. zář. 2007 19:12 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 07:53
Příspěvky: 631
Jak už jsem hlásila od začátku, od 25. do 30.9. jsem pracovně mimo, ale pokud by se dělala nějaká příprava před stěhováním, popř. "dostěhování" po tomto víkendu, tak ráda přiložím ruku k dílu.

_________________
http://www.holandskyovcakvnouzi.wbs.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12. zář. 2007 19:26 
:!: Hlásím dva lidi!!! :wink: Rádi pomůžeme s čímkoli!!!


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12. zář. 2007 21:00 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Hyena píše:
...pokud by se dělala nějaká příprava před stěhováním, popř. "dostěhování" po tomto víkendu, tak ráda přiložím ruku k dílu.
To se spolehni, že tam je práce jak na kostele. Týden před tím to budeme oplocovat, hodili by se samozřejmě dobrovolníci.

Zprávy z Vlčár:
Dnes jsem se sešel s tamní paní starostkou. Má pět pejsanů, šestá asiatka zatím nepřišla od poslední bouřky, takže v tomto směru to vypadá, že případní stěžovatelé na štěkot nemají kde štěkat. Teda si stěžovat.
Zároveň jsem si to tam byl předběžně změřit, než to bude geodeticky úředně vykolíkováno a vyskytli se hned dvě komplikace, jelikož papír k podepsání bude až zhr. za týden, tudíž nebyl čas ani možnost ovlivnit některé skutečnosti. Ta první komplikace je, že na tom poli zaseli tamní zemědělci místo původního jetele řepku, tudíž chci-li to oplotit, bude třeba jim vyplatit osivo a nezbytné zasetí trávního semene, za druhé plot na třech hektarech je skutečně delší, než jsem čekal a přijde tak na pořádný ranec. Hodil by se nějaký ten sponzor, který by nejen mým pejsanům s tímhle mohl pomoci, jelikož nemám ty správné kámoše, co by byli třeba činní ve vládě, nebo prostě jiné pracháče.
Jedno je však velice pozitivní, je to tam mnohem nádhernější, než mi to připadalo při prvním výletu do těchto končin. Půl kilometru délky jedné strany plotu je sice hrozné z pohledu ceny pletiva a sloupků, ale na druhou stranu...
...psi, koňouchové a vlček budou mít výběhy, že bude radost se na ně pak jen dívat, jak to prolítávají a užívají si to.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12. zář. 2007 21:10 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
a nemoh by si už zveřejnit místo?

_________________
"Požaduj hodně, spokoj se s málem. Savvy up!" PNH

stránky Bonyho a Dutchee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 12. zář. 2007 21:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
Pro stěhování by se moc hodilo větší množství novin. Je třeb zabalit a dát do krabic nádobí, léky ve skleněných obalech a tak. Kdo máte možnost přivézt nějaké noviny, pokud možno v krabici (aby si tam potkani neudělali hned hnízdo), vezměte je prosím na Ovčáry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 06:59 
Offline
Lidový vypravěč

Registrován: pon 12. čer. 2006 07:24
Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Můžu tam v neděli hodit aspon roli těch modrejch igelitovejch pytlů,jestli se budou hodit :?:

_________________
Dobrá nálada sice nevyřeší všechny problémy,ale rozhodí tolik lidí,že stojí za to si jí udržet


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 07:58 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Hlásí se nějaký další dobrovolník na oplocování a prosekávání džungle příští víkend 22.-23.9.?

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 08:18 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
essi no nějaký noviny bych mohla dodat kdyby byl někdo schopnej je 18.9 vyzvednout v praze a dovalit na ovčáry- já se tam už bohužel nedostanu ani kdybych se na uši stavěla:-/

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 08:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. čer. 2007 10:25
Příspěvky: 50
Bydliště: Brno
Desenský píše:
Hlásí se nějaký další dobrovolník na oplocování a prosekávání džungle příští víkend 22.-23.9.?


Uvažuji o tom. Doma by problém být neměl. Kde se na nových Vlčárech ale bude spát (ze soboty na neděli)?

_________________
Psí pusinka je ta nejkrásnější na světě :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 08:33 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
argosek píše:
Tchor píše:
No ja hlavne doufam ze az se to stehovani uzkutecni bude k dizpozici dost lidi. Ono jich bude potreba fakt hodne.
jestli bude gulas zdarma, tak privedu klidne i par kamaradu :-)
Mám ho přislíbený.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 08:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. čer. 2006 09:43
Příspěvky: 1367
Bydliště: Praha
Desenský píše:
Hlásí se nějaký další dobrovolník na oplocování a prosekávání džungle příští víkend 22.-23.9.?


Potvrdím to příští týden, protože je možné, že budu v práci, jelikož jsem v práci i tento víkend kvůli mstivé a zlé klientce. Pokud v práci nebudu, pomůžu ráda.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 09:32 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
ajka píše:
essi no nějaký noviny bych mohla dodat kdyby byl někdo schopnej je 18.9 vyzvednout v praze a dovalit na ovčáry- já se tam už bohužel nedostanu ani kdybych se na uši stavěla:-/


Navrhni mi SZ, kdy a kde, pokud možno k večeru, dělám do 18. hodin. díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 10:00 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 10. čer. 2006 15:47
Příspěvky: 389
Bydliště: liberecko
Desenský píše:
Hlásí se nějaký další dobrovolník na oplocování a prosekávání džungle příští víkend 22.-23.9.?


při této činnosti asi moc platná nebudu, ale můžu tohle vyvěsit dál pro případné zájemce?

_________________
jana-ariel
http://www.janaariel.websnadno.cz
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 282 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!