Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je úte 19. bře. 2024 07:50
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03. bře. 2008 21:36 
Offline

Registrován: sob 05. led. 2008 22:11
Příspěvky: 14
Bydliště: Bystré 360. 569 92 Bystré
Essi píše:
Zkus ty lidi přesvědčit, aby ho dali někomu rozumnému. Takhle se dřív nebo později stane malér.


Jo, budu se snažit. A odvolávám, co jsem napsala výše, že Ben nic neumí. Je skvělý a každý by mohl být pyšný, že ho má. Je škoda, že narazil na majitele, místo na pána.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 03. bře. 2008 21:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
Nejde o to, co umí, ale o to, jestli je vychovaný tak, aby chtěl spolupracovat. Pak se všechno rychle naučí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04. bře. 2008 07:37 
Offline

Registrován: úte 20. čer. 2006 06:35
Příspěvky: 997
ifricova píše:
A je možné, že jinému psu by dva světy nevadily? Nebo je to spíš vyjímka.


Ben bude dle mého výjimka. Do roku prožíval se svou rodinou naprosto vše. Zhruba v jednom roce "prý napadl, pokousal, škrábl", nevím přesně co, jednu malou holku. A šel do výběhu, ze kterého má skutečně pěkný výhled na svou rodinku. Takže dle mého se mu šíleně stýská po své rodině a chce být s ní. Je pravda, že jsem byla svědkem, jak cca desetileté dívence, která se kamarádí s majitelovýma dcerama, skočil do obličeje. Asi žárlí, je mu smutno a neví, jak to dát najevo.
Myslím si, že pes, který má "normální " život, by v tomto nepoznával dva světy.[/quote]
Podobného psa mám doma - taky neměl štěstí na pánečky. Nakonec skončil v útulku. Nechci tě nikterak lámat, ale já jsem šťastná, že ho mám. Jsou s ním určitě problémy, ale on se strašně snaží a myslím, že to zvládneme. Je to úplně o něčem jiném, než když vychováváš svého psa od štěněte - myslím, že je to dobrá škola a mě to baví. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04. bře. 2008 12:23 
Offline

Registrován: sob 05. led. 2008 22:11
Příspěvky: 14
Bydliště: Bystré 360. 569 92 Bystré
Dorotka píše:
Podobného psa mám doma - taky neměl štěstí na pánečky. Nakonec skončil v útulku. Nechci tě nikterak lámat, ale já jsem šťastná, že ho mám. Jsou s ním určitě problémy, ale on se strašně snaží a myslím, že to zvládneme. Je to úplně o něčem jiném, než když vychováváš svého psa od štěněte - myslím, že je to dobrá škola a mě to baví. :wink:


Je to velice lákavé, ale já nemůžu 5 dalších lidí omezit tím, že já chci psa. Na to už jsem příliš stará. Samozřejmě, všechno jde, když se chce. Kdoví, co by Ben říkal na každodenní dívání se a poslouchání své rodiny? Skutečně bydlí jen přes plot. Z toho já mám největší obavu, možná zbytečnou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 04. bře. 2008 15:07 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 15:18
Příspěvky: 136
Bydliště: Bratíslava
ifricova,
myslím si, že Ben by veľmi rýchlo zabudol na "svoju" pôvodnú rodinu, keby mohol žiť v normálnom prostredí. Píšete o obmedzení ďalších piatich ľudí... čo tak pohovoriť si s nimi? možno aj oni by radi prijali psieho parťáka a nebrali by to ako obmedzenie...

_________________
luxo


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!