Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je čtv 28. bře. 2024 13:00
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 282 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 13:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 21:31
Příspěvky: 135
Bydliště: Praha
Desenský píše:
Hlásí se nějaký další dobrovolník na oplocování a prosekávání džungle příští víkend 22.-23.9.?



Pristi vikend bohuzel nemohu, ale tento vikend mam volnou celou nedeli a teoreticky i sobotni podvecer. Tak kdyby se neco delo tento vikend, staci dat vedet a startuji Fika.

_________________
Žít znamená bojovat. Seneca


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 17:11 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
Také by se hodila jedna velká plastová popelnice, do které příjdou psí košíky, vodítka, obojky a stopovačky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 13. zář. 2007 20:34 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. srp. 2006 21:22
Příspěvky: 146
Bydliště: Skuhrov u Havl. Brodu
Desenský píše:
Hlásí se nějaký další dobrovolník na oplocování a prosekávání džungle příští víkend 22.-23.9.?
Já se hlásím, nejsem si jistá, jestli na oba dny, ale na neděli určitě - přivezu taky krabici novin, bude-li ještě třeba


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 14. zář. 2007 20:52 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 07:53
Příspěvky: 631
22.-23. 9.můžu. Jen mi prosím tě napiš, kam mám dojet a zda s sebou brát čubís nebo ne.

_________________
http://www.holandskyovcakvnouzi.wbs.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 15. zář. 2007 03:54 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Hyena píše:
22.-23. 9.můžu. Jen mi prosím tě napiš, kam mám dojet a zda s sebou brát čubís nebo ne.
Podle mne čubís může, ale než se oplotí základ, budeš ji muset jistit. I paní starostka patří k myslivcům, tak bych se nerad uvedl tím, že nemáme psy pod kontrolou. Ostatní detaily po tel.

Konečně se kochám katastrální mapičkou nových Vlčár, které se včera oficiálně podepsali a budou tak doživotně k dispozici všem mým stávajícím i budoucím zvířátkům. Objevil jsem tam však jednu drobnou změnu, délka jedné strany budoucích výběhů není zmíněných 400m, ale nějakého půl kilometru.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 15. zář. 2007 08:28 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 08:07
Příspěvky: 108
Bydliště: Praha
Desenský píše:
Objevil jsem tam však jednu drobnou změnu, délka jedné strany budoucích výběhů není zmíněných 400m, ale nějakého půl kilometru. [/color]

Já to vidím jako změnu k lepšímu :wink: , ale uznávám, že pro někoho, na kom je propočítat délku pletiva s převodem na počet balíků to nemusí být tak jednoznačné. :oops:

_________________
TVRDOHLAVÁ


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 16. zář. 2007 12:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 17. čer. 2007 14:36
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha 3 - Královské Vinohrady
Papíru do sběru tu mám mraky - už nejmíň rok ho vozím do sběrny :-D - aspoň se ho konečně zbavím. Pokud by vás na výkend bylo dost, raději bych se účastnil až od pondělí. A pokud by místo plastové popelnice na košíky a vodítka stačila kovová, tak přijedu žigulíkem - tam se toho vejde ;-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 16. zář. 2007 12:28 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
JirkaSi píše:
Papíru do sběru tu mám mraky - už nejmíň rok ho vozím do sběrny :-D - aspoň se ho konečně zbavím. Pokud by vás na výkend bylo dost, raději bych se účastnil až od pondělí. A pokud by místo plastové popelnice na košíky a vodítka stačila kovová, tak přijedu žigulíkem - tam se toho vejde ;-)


A nestačí na vodítka a kočíky velkej pytel? Alespoň to nebude tak těžký. :oops:

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 16. zář. 2007 14:06 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 09. lis. 2006 21:21
Příspěvky: 8242
Bydliště: Luční Chvojno
Dzedzy píše:
JirkaSi píše:
Papíru do sběru tu mám mraky - už nejmíň rok ho vozím do sběrny :-D - aspoň se ho konečně zbavím. Pokud by vás na výkend bylo dost, raději bych se účastnil až od pondělí. A pokud by místo plastové popelnice na košíky a vodítka stačila kovová, tak přijedu žigulíkem - tam se toho vejde ;-)


A nestačí na vodítka a kočíky velkej pytel? Alespoň to nebude tak těžký. :oops:

poveze to auto takže je jedno kolik to bude vážit, ale když to bude v kontejneru, bedně... tak to může bejt venku a nezmokne to, nedostanou se do toho myši....

_________________
"Požaduj hodně, spokoj se s málem. Savvy up!" PNH

stránky Bonyho a Dutchee


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 16. zář. 2007 14:13 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Eva Štemberová píše:
poveze to auto takže je jedno kolik to bude vážit, ale když to bude v kontejneru, bedně... tak to může bejt venku a nezmokne to, nedostanou se do toho myši....


To jo, ale někdo to musí do toho auta naložit že jo a není to jediná věc, která se bude nakládat, tak proto... Ale s těma myšma máš pravdu no, mě nenapadlo. Ikdyž to není jídlo že jo, tak to by je nemuselo tak lákat. Ale i tak no. Máš pravdu.

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 16. zář. 2007 17:47 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. čer. 2007 09:55
Příspěvky: 7
Bydliště: Slovensko, Šamorín
ja bysom tiez rad cosi prispel...ale co ako citam tak citam..nikde nevidim kam to poslat???? a mozem poslat slovenske penazky??? ja neviem prispiet rukami....tak skusim aspon trosku peniazkami....a je to blizsie k SR teraz ci nie??? som jelen z toho... :oops: :?:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 16. zář. 2007 18:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
shaman vzhledem k tomu že je to blíž brnu je to blíž i k slovenský republice takže je to blíž k vám

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. zář. 2007 08:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 53
Bydliště: Pardubice
[quote="shamanm"]ja bysom tiez rad cosi prispel...ale co ako citam tak citam..nikde nevidim kam to poslat????

Na hlavní stránce je číslo Rudova účtu.
A pokud jsi ze Šamorína u Bratislavy, budeš to mít tak 4 hoďky autem. My taky přesně nevíme, ale někde Jihlava a okolí sjezd z D1, takže přístup asi dobrý.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. zář. 2007 08:30 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 28. bře. 2007 13:47
Příspěvky: 124
Bydliště: Žiar nad Hronom, SR
Kedy sa upresní kde a o koľkej bude zraz? Predsa len sa asi budeme zliezať aj z väčších dialok, tak nech sa už vieme dohodnúť.Dík

_________________
Sáša


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. zář. 2007 08:54 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Alex píše:
Kedy sa upresní kde a o koľkej bude zraz? Predsa len sa asi budeme zliezať aj z väčších dialok, tak nech sa už vieme dohodnúť.Dík
V pátek 28. chci přestěhovat horní psinec, v sobotu ten dolní a v neděli dodělat nové Vlčáry do funkčního stavu. Přesnou adresu vám řeknu na poslední chvíli tak asi ve čtvrtek. Prostě je to kousek od Pelhřimova, kolem kterého se na nový psinec z D1 jede.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. zář. 2007 10:46 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 14:20
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha 10
Pochopila jsem to správně, že někdo bude na Ovčárech balit a jiný na Vlčárech budovat? Takže bych mohla zůstat celý den blíže Praze, kam bych se potřebovala večer přesunout. Díky Olga

_________________
Olga


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. zář. 2007 10:54 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
svobodová přesně tal

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 17. zář. 2007 13:22 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. čer. 2007 09:55
Příspěvky: 7
Bydliště: Slovensko, Šamorín
Martina Černá píše:
shamanm píše:
ja bysom tiez rad cosi prispel...ale co ako citam tak citam..nikde nevidim kam to poslat????

Na hlavní stránce je číslo Rudova účtu.
A pokud jsi ze Šamorína u Bratislavy, budeš to mít tak 4 hoďky autem. My taky přesně nevíme, ale někde Jihlava a okolí sjezd z D1, takže přístup asi dobrý.


ouki douki...super...ano som zo samorina u BA...dobre idem najst ten ucet.. :wink:

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18. zář. 2007 10:17 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. čer. 2007 10:25
Příspěvky: 50
Bydliště: Brno
Doufala jsem, že spojení z Brna bude výrazně kratší než cesta dosud na Ovčáry, ale bohužel jen na kilometry :? protože časově vůbec nejrychlejší vlakový spoj je každý den v 7:25 rychlíkem R662 Rožmberk a v Pelhřimově (byla napsáno, že v okolí tohoto města nové místo leží) je v 10:28, což je jen o slabou hodinku rychlejší než přes Prahu na současné Ovčáry. Kilometrově je to kupodivu zhruba poloviční! Takže strávit ve vlaku minimálně 3 hodiny tam a 3 zpátky může být docela náročné :o (pro pejsánky samozřejmě!)
Já osobně bych přijela až na ten vyhlášený poslední zářijový víkend (tento musím pomáhat doma, sorry :oops: ) a snad se tu do té doby napíše, jak se tam vlastně bude spát ze soboty na neděli - pod širým nebem? Nebo je na místě nějaká jeskyně nebo aspoň bouda :lol: ?

_________________
Psí pusinka je ta nejkrásnější na světě :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18. zář. 2007 10:49 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Zlatouch píše:
...Nebo je na místě nějaká jeskyně nebo aspoň bouda :lol: ?
Je tam hala, do které střechou neteče, ale byla stavěna na seno tudíž mezery mezi prkny stěn jsou tak kolem deseti centimetrů, aby mohlo tehdy seno dosychat. Chce to vzít si teplé oblečení, na Vysočině je trošku drsné podnebí a je podzim. K tomu pořádné boty na kilometry chození po poli. Pokusím se zařídit nějaké ohniště, nebo něco podobného na ohřev. Jakmile mi dovezou maringotku, bude lépe.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18. zář. 2007 11:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. čer. 2007 10:25
Příspěvky: 50
Bydliště: Brno
Desenský píše:
Zlatouch píše:
...Nebo je na místě nějaká jeskyně nebo aspoň bouda :lol: ?
Je tam hala, do které střechou neteče, ale byla stavěna na seno tudíž mezery mezi prkny stěn jsou tak kolem deseti centimetrů, aby mohlo tehdy seno dosychat. Chce to vzít si teplé oblečení, na Vysočině je trošku drsné podnebí a je podzim. K tomu pořádné boty na kilometry chození po poli. Pokusím se zařídit nějaké ohniště, nebo něco podobného na ohřev. Jakmile mi dovezou maringotku, bude lépe.


Děkuji, přesně tohle jsem chtěla vědět a bohatě mi to stačí. Zimy, práce a kilometrů se nebojím :lol: . Zdědila jsem dva košíky na velké psy plus vodítka a obojky, tak to věnuji na Vlčáry a přivezu s sebou.

Na Vlčárech bude práce už v pátek 28.9. nebo až v sobotu či neděli??

_________________
Psí pusinka je ta nejkrásnější na světě :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 18. zář. 2007 13:48 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. zář. 2007 20:48
Příspěvky: 6
Bydliště: Praha
Zdravím Vás pane Desenský.
Byli jsme u Vás zhruba před dvěma týdny a přišla řeč i na Vaše stěhování. Nabídli jsme Vám převozní SPZ na Vaší maringotku, tak se ptám, jestli o tyto SPZ máte ještě zájem. Můžeme vzít i to náhradní kolo na maringotku. Přijeli bychom v sobotu brzy ráno - bude to stačit? Pojedeme velkým autem, kterým můžeme přitáhnout velký vlek na auta, na který by se mohlo naložit spoustu věcí - hodí se? No a do auta můžeme naložit ještě pár pejsků. Kdyby něco, tak můžeme přijet už v pátek na Ovčáry a přespat tam v autě. Tak co Vy na to?
S pozdravem Alena.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19. zář. 2007 08:08 
Ahoj Rudo, mu táta kšeftuje se železem a mohl by sehnat hromady pletiva a trubek za slušnou cenu samozřejmě z dovozem, kam je třeba, neboť má řidiče s áviií. Pokud bys měl zájem, napiš jaký typ pletiva a trubek bys potřeboval a já zjistím cenu. PS.: je taky pejskař :-)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19. zář. 2007 08:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. čer. 2006 21:18
Příspěvky: 49
Bydliště: jihovýchod Prahy-východ
Vladus píše:
Ahoj Rudo, mu táta kšeftuje se železem a mohl by sehnat hromady pletiva a trubek za slušnou cenu samozřejmě z dovozem, kam je třeba, neboť má řidiče s áviií. Pokud bys měl zájem, napiš jaký typ pletiva a trubek bys potřeboval a já zjistím cenu. PS.: je taky pejskař :-)

Protože Ruda cestuje mezi Ovčárama a Vlčárama, s jeho vědomím odpovídám ...... pletivo je zatím zajištěno, ale jsou třeba sloupky (nejlépe lešenářské trubky), a to asi 160 ks min.délky 2,5-2,6 m.

_________________
Katka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19. zář. 2007 20:09 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Pepi píše:
Zdravím Vás pane Desenský.
Byli jsme u Vás zhruba před dvěma týdny a přišla řeč i na Vaše stěhování. Nabídli jsme Vám převozní SPZ na Vaší maringotku, tak se ptám, jestli o tyto SPZ máte ještě zájem. Můžeme vzít i to náhradní kolo na maringotku. Přijeli bychom v sobotu brzy ráno - bude to stačit? Pojedeme velkým autem, kterým můžeme přitáhnout velký vlek na auta, na který by se mohlo naložit spoustu věcí - hodí se? ...
S těmi SPZ a rezervou samozřejmě počítám a předem děkuji. Vlek bude také super. V pátek se bude stěhovat horní, menší psinec. V sobotu je zapotřebí přestěhovat ten dolní, kde se bude rozebírat výběh vlka Macka a hodně rychle se bude muset na Vlčárech zase postavit, aby se dlouho nestresoval. V neděli se už jen doladí, co se nestihne pobrat v sobotu a Ovčárům zamáváme na rozloučenu, na Vlčárech pak vytvoříme pejsanům nějaké slušnější podmínky. Budu jezdit na Vlčáry ještě s několika přáteli už v průběhu celého předchozího týdne, abychom to tam nějak přichystali na ten finální víkend.

Dnes jsem tam byl řešit detaily kolem toho pozemku a dopadlo to dost proměnlivě. Řepku jim budu muset nechat do sklizně, čímž získám nejen slevu na zasetí trávy, která by teď na podzim stejně z větší části padla vniveč. Mackův výběh ještě s kotcema jeho ochranky Béňouchem na dožití a tak, tam tedy rozhodně postavím, jelikož to se nedá dělat nadvakrát. Kdybych to řešil zaoráním řepky a okamžitým osetím trávou, naběhl bych si na problémy nejen s přátelskými vztahy s těmi, co vládnou zemědělství, mechanizaci a tak, ale stálo by mě to tolik, že na to prostě nemám. Na free soboty se pokusím sehnat náhradní louku, kterých je okolo docela dost a moji psi se na momentálním pozemku kolem stodoly, který je mimo tohle pole, zatím budou muset nějak vejít. Zase je tam hodně krásných míst na courání hned za humny.
Byl jsem si prošlápnout ten zmiňovaný necelý kilometr k vlakové zastávce a je to velice sympatická cesta, kterou nejde splést, dokonce vede mimo vesnici, která sousedí přímo s Vlčáry, tak by tam snad nemusel být problém s volným venčením psů.

Trochu budu muset přiostřit podmínky návštěv se psy na Vlčárech, jelikož jsem byl dnes s Mufkou v Pelhřimově a 99 ze sta lidí před ní mizelo. Je to natolik nepejskařský kraj, že bude nutné se místním domorodcům velice přizpůsobit, aby mne a psy celkově nezačali nenávidět.
V prvé řadě, neexistuje, že za mnou přilehlou obcí přijde někdo se psem bez vodítka navolno. Bohužel ti "venkovani" nemají ponětí o tom, co je to canisterapeutický, záchranářský nebo jakkoli jinak cvičený pes. Prostě se bojí všech. Možná i těch svých, co mají doma na řetězu u boudy. Vím proč nechci, aby se někdo z těchto domorodců potkal s jakýmkoli psem od nás bez vodítka. Pravda, šéf železářství v Pejru mi sice dovolil si vzít Mufku na nákup do jeho krámku, ale v tu chvíli se mu to tam jaksi trošku vylidnilo, a to je hodnější než hodná, pak jsem se pokoušel v tomto okresním městě najít alespoň jednoho jediného člověka se psem, byť jen venčícím, a nic. Prostě žádný pes na ulici, což o mnohém hovoří. Není to kraj, kde psy hýčkají, jako jsme zvyklí třeba my. Z toho vyplývá, že komu překročí pes lajnu našeho pozemku směrem mezi lidi bez vodítka, ten byl na Vlčárech naposledy. Pochopte, nemohu jinak. To se bude týkat už stěhování. Sice potřebuji vaší pomoc, ale ne za každou cenu a tahle by mohla být vyšší, než si kdokoli je ochoten připustit. Oni si ti lidé možná za čas zvyknou, ale nepočítejte s tím, že to bude hned. Možná nerozumíte tomu, proč hned tak zhurta, ale já už se nikam jinam stěhovat vážně nechci.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 19. zář. 2007 20:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: ned 17. pro. 2006 15:19
Příspěvky: 720
Bydliště: Přerov
Na staré místo jsem se nestihla dostavit, abych vás všechny poznala. Přeji Ti časem přijetí od místních lidí. Snad si zvyknou a z některých se stanou i Tví " klienti" . Pěkně celý blázinec se stěhováním všichni přežijte, budete mi blíž, tak snad se s Tebou a ostatními pejskaři taky jednou setkám. Jsem Ti a všem z poradny zavázaná za užitečné rady do teď pohodového soužití s bíglem. Tak namažte pod kolenama a dobře přestěhujte!!! Lenka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář. 2007 02:43 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Co je na stěhování smutné je to, že kdekdo sliboval nějakou dopravu za naftu nebo nějaký rozumný paušál a nakonec si musím sehnat normální autodopravu "za plnou palbu", kde jedna cesta avie vyjde bez přistavení tak čtyři a půl tácu, liazka sedm a půl.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář. 2007 08:50 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 14:20
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha 10
Zdravím a mám ještě jeden dotaz. Bude k dispozici něco na uvaření čaje či kávy? Asi to vypadá, že teplota bude spíše na grog. Olga

_________________
Olga


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář. 2007 16:08 
Offline
Oprávněný poradce
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 07:53
Příspěvky: 631
Lidičky, páč Ruda stále pendluje, a nestíhá na net, tak tlumočím vzkaz. Tuhle sobotu, tj. 22. 9. se od 9h bude pracovat na Ovčárech, rozebírat apod. , tak že kdo budete mít čas, doražte.

_________________
http://www.holandskyovcakvnouzi.wbs.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář. 2007 16:40 
Ahoj vsem, bohuzel jsem cele zari a rijen v praci o vikendech:-(( ale vestinou koncim kolem 14-15hod. Moc rada bych take nejak pomohla a stve mne ze nemuzu byt pritomna cele dny. Proto nabizim pokud budete potrebovat dovezt neco na Ovcary z Prahy(naradi nebo nejaky jiny material ci jidlo) muzu pokoupit a dovezt Vam to. Napiste mi kdyztak SZ. Hanka


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 20. zář. 2007 19:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 12. čer. 2006 21:31
Příspěvky: 135
Bydliště: Praha
Je mozne sem hodit nejaky seznam toho co je a bude potreba dovest na Ovcary ci nove Vlcary?

_________________
Žít znamená bojovat. Seneca


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 23. zář. 2007 19:40 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. čer. 2006 18:01
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha
Tak koukám koukám, jak mi to bude nebo nebude vycházet na tenhle víkend.. Ráda bych jela, jestli bude potřeba pomocná ruka (blbá poznámka, já vim :D ). Když si seženu odvoz=další pracovní síly navíc,tak se ukážu, a ráda. Když ne,tak se bohužel nedostanu, mám šííílený spoje :evil: Ještě uvidíme.. Kdyžtak se předběžně ptám, nejel by někdo v sobotu ráno, ze směru Pardubice, Hradec Králové apod.? Je to opravdu předběžně, napůl se mi to kryje ještě s další akcí, takže nezávazně..?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 23. zář. 2007 21:03 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
Pokud někdo máte možnost sehnat dodávku nebo auto s vozíkem, napište sem prosím na sebe kontakt. Byl by třeba pravděpodobně na tuto středu. Díky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. zář. 2007 06:04 
No, bohužel jsem byla mezi těmi, kteří slibovali náklaďák, jenže člověk míní ... ten co jsem měla na mysli, tedy od tchána, už firma nemá. Nějak se jim nerentoval, či co. Druhej člobrda, kterej by byl ochotnej a schopnej dojet alespoň s Tranzitem si klidně udělal 14 dní dovolenou v zahraničí. A nikoho jiného už v záloze nemám :(

Takže bohužel nabízím jen našeho Espace, ovšem bez psů a bez sedaček, takže nákladní plocha vcelku slušná.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. zář. 2007 09:05 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Hlavní stěhování horního psince začne už v pátek v 9h., co nejvíc lidí budu potřebovat právě zde, abychom v hodně velké rychlosti naházeli všechno na auta a neplatili zbytečné čekání. Potom si pár lidí vezmu na Vlčáry, aby jsme to tam shodili a narovnali, jinak se o to přerazíme s další várkou. Kdo se na Ovčáry nedostane a má to lepší na Vysočinu, tomu nějak zařídím odvoz z Pelhřimova, ale zase ne v půlhodinovém intervalu, tudíž to bude chtít plus mínus sjednotit čas příjezdu těch, kdo o tuto formu cesty požádají. Bude pěkná kosa, tak se na to oblečte. Vařiče na čaj a jídlo na Vlčárech už je.
Celý tento týden tam už makáme, kdo se chce přidat a nemá to od Pelhřimova nebo Tábora daleko, bude se nám hodit.
Kdybyste věděli o někom, kdo je schopen mi nějak levněji dostat alespoň základní montovací kotce s díly 2*2m na Vlčáry ještě v průběhu tohoto týdne, zavolejte mi. Po D1, což je nejrychlejší trasa, je to asi 110km, zkratkou po staré Benešovské a spodem pod dálnicí je to asi 95km, od Tábora cca 30km.

Kdyby vás napadlo cokoliv, volejte, na netu se teď běžně vyskytovat nemohu.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. zář. 2007 14:29 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 18. kvě. 2007 06:49
Příspěvky: 18
Bydliště: bratislava
Trochu mimo temu, ale ja poznam v Pelhrimove ludi co maju okolo 25 psov a nemaju problemy s obyvatelmi, aspon myslim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. zář. 2007 19:20 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 29. srp. 2006 21:22
Příspěvky: 146
Bydliště: Skuhrov u Havl. Brodu
:hello: mohla bych na stěhování poskytnout vozík za auto, ale auto s přívěsným zařízením bohužel nemám... takže pokud by někdo měl auto s přívěsným zařízením a byl by ochoten vyzvednout vozík u Havl. Brodu a pomoci se stěhováním, vozík je k dispozici. Jana


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. zář. 2007 19:28 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Já jediné co mám možnost přinést z práce, je izolepa, kdyby se hodila na nějaký balení, ale musela bych jí poslat někomu poštou nebo ža by jí někdo vyzvedl. Široká, průhledná. Karton by toho asi nebylo, ale několik kousků určitě. No já vím, žádný terno to není, ale nemám co jinýho nabídnout a mám malinko výčitky z toho, že se nemohu teď dostat na to stěhování. :cry:

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24. zář. 2007 20:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. črc. 2006 14:55
Příspěvky: 5609
Bydliště: kraslice/ praha
dzedzy jsme na tom podobně proto posílám apson penízky

_________________
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec.Nezeptáš-li se,budeš blbcem po celý život


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Stahovanie
PříspěvekNapsal: pon 24. zář. 2007 21:14 
Hi Artemis,
ked som si precital celu genezu priprav o tvojom stahovani, zostava mi uz len jedine. Prispiet ti financne aspon na jednu Aviu a to urobim hned zajtra. Verim ze to vsetko k svojej spokojnosti a tvojich psich kamaratov dosiahnes.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 25. zář. 2007 12:06 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 53
Bydliště: Pardubice
V pátek ráno (cca7.00) 28.9 budu vyrážet ze směru Pardubice, směr Ovčáry (K. Újezdec). Mohu naložit pomocné ruce v tomto směru. Bohužel mám k dispozici jen Felicii bez koule,kde je plynová bomba,ale přes ní a slopená sedadla se něco vejde. Psi určitě. Pak počítám s tím, že tam budu do soboty večer. V nedeli nemám hlídání na psa,musím domů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Stahovanie
PříspěvekNapsal: stř 26. zář. 2007 05:09 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Smejkal Miroslav píše:
...Verim ze to vsetko k svojej spokojnosti a tvojich psich kamaratov dosiahnes.
Díky, bude se to velice hodit. Zákony schválnosti jsou jediné, které na této zemi fungují, proto mi také člověk s Bobcatem, kterého jsem měl objednaného na vyhrabání bezpečnostního rygolu na zapuštění klece Macka oznámil, že se mu vysypalo jakési ložisko, tudíž jsem sháněl někoho jiného a nesehnal nikoho bližšího než z Humpolce a jenom doprava tohoto "krtka" sem vyjde na něco kolem 8mi tis., které už jaksi v rezervě nemám. Kdybych chtěl tyto prachy ušetřit, znamenalo by to sehnat dost dříčů s krumpáči a lopatami, abychom si to do pátku vykutali sami. Už teď však docela nestíhám.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: hodina
PříspěvekNapsal: stř 26. zář. 2007 05:56 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. čer. 2006 14:20
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha 10
[quote="Desenský"][color=darkred][b]Hlavní stěhování horního psince začne už v pátek v 9h.

Bus z Prahy přijíždí okolo 10 hodiny, stačí to? :shock:

_________________
Olga


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. zář. 2007 08:39 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř 14. čer. 2006 14:46
Příspěvky: 278
Bydliště: PRAHA - ČR
Svobodová - myslím že jo,my tam budem až okolo 11

_________________
Ferda,Dáreček,Sindy,Dasty a Eliška


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. zář. 2007 12:45 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
Náklaďák bude přistaven v pátek v 10 hodin. Je třeba ho co nejrychleji naložit a vypravit na Vysočinu. Každé zdržení s nakládkou = stojné = peníze navíc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. zář. 2007 13:23 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. čer. 2006 09:43
Příspěvky: 1367
Bydliště: Praha
A náklaďák pojede jen jeden, nebo bude i další várka po té desáté hodině? Obávám se, že dřív než na tu 11 to nezvládnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. zář. 2007 13:27 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon 26. čer. 2006 09:43
Příspěvky: 1367
Bydliště: Praha
Tak to vypadá, že vyrazíme dřív, abychom tam vůbec k něčemu byly.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 26. zář. 2007 20:44 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. čer. 2006 20:48
Příspěvky: 2794
Auto se otočí podle potřeby, časy dohodl Ruda s dopravcem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 28. zář. 2007 22:31 
Offline
Lidový vypravěč
Uživatelský avatar

Registrován: ned 11. čer. 2006 23:25
Příspěvky: 1874
Bydliště: Osek u Duchcova
Lidičky posílám vám na zítra hodně síly, morální podporu a motlidbičku za lepší počasí než jaké bylo dneska. Jsem s vámi. Zládněte to zítra co nejefektivnějsi, nerychleji a nebezpečněji.Budu na vás myslet a přát vám alespoň troch sluníčka a pokud možno bez deště. :icon_sunny: :icon_sunny: :icon_sunny:

_________________
“Pokud není milováno zvíře, část vlastní duše zůstává uspána.”


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 29. zář. 2007 19:12 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 02. zář. 2006 22:07
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha
Otevřela jsem včera večer tyto stránky a skoro mne zamrazilo, když jsem si uvědomila, co stěhování Ovčár do Vlčár obnáší. Zvířata nejsou nábytek, který se naloží a složí. A ještě k tomu to příšerné počasí. Aspoň, že se dnes umoudřilo a zítra má již svítit všude sluníčko. Ať zahřeje všechny, co se akce mohli zúčastnit a pomohli. Mrzí mne, že moje pomoc spočívá pouze v přispění finančním a o to více klobouk dolů před těmi, kteří byli, jsou a ještě budou "na place".

_________________
Kdosi řekl:"Co se Němcům nepovedlo ve dvou hrozných válkách za cenu desítek milionů obětí, dokázal německý ovčák. Dobýt svět."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 282 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!