Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je úte 19. bře. 2024 04:51
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Agresivní AD u sousedů
PříspěvekNapsal: sob 09. úno. 2013 01:19 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 01. led. 2011 03:56
Příspěvky: 85
Bydliště: Postrelmov
Obvykle se psů nebojím, ale z toho exempláře, co mají v RD přes ulici, už docela dostávám strach. Je to ani ne 2letej pes dogo argentino, měli jsme dokonce možnost si ho hladit jako štěndo. Od malinka jevil známky bázlivosti, která se zcela jistě zhoršovala i tím, že bohužel dětičky z ulice na bázlivé štěndo křičeli a bouchali do plotu. Jako půlroční (už velký tele) se setkal s naším labroušem, to jen útrpně stál s ocasem mezi nohama, tak jsem svého psa odvedla. Třeba se mýlím, ale myslím, že majestátní půlmetrákový zvíře trpí strachovou agresí (nevěřím, že mu na cvičení obran tak řádně zvedli sebevědomí). Ten pes běhá okolo plotu, neustále zuřivě štěká na cokoliv, co se objeví na dohled a útočí bezhlavě na objekt, co je blíž než přes cestu. Prů*er je ten, že je to mladej pes ve velmi dobré kondici za plotem vysokým sotva 1,40m. Jsme nuceni kolem něj denně chodit na autobus a pes zběsile vyskakuje tak, že zadek má nad úrovní plotu. Syn byl poučen, že pes má strach, až je z toho magor, takže pomalu jde, dívá se před sebe a psa si nevšímá, ale pes běsní a nechci domyslet, že jednou ten plot přeskočí. Sice obvykle dobíhám za synem i já a poočku sleduju, jak vysoko skáče tentokrát, ale je mi jasný, že to hovádko bych v krizové situaci s pepřákem asi nezastavila. Krom toho, že neúspěšně naběhnu na sousedy, existuje nějaká rada? :dozdi:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  
cron








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!