Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je pát 29. bře. 2024 00:42
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Strach - problém se sousedem
PříspěvekNapsal: pon 21. bře. 2016 10:55 
Offline

Registrován: pon 07. zář. 2015 09:39
Příspěvky: 1
Bydliště: Líbeznice
Dobrý den,
mám 12 měsíční štěně kříženého vlčáka (dlouhosrstý ovčák,dobrman, německý ovčák). Od malička byl velmi učenlivý, chytrý a sebevědomý. Po tom, co jsem se s ním přestěhovala na vesnici, tak je venku s boudou a taky žádný problém. Soused vedle nás má kříženého vlka a kluci si spolu úžasně vyhrajou. Všechno v pohodě. Až na paníčka vlka. Když byl můj pes malý, tak mi zasahoval do výchovy, tvrdil mi, že jsem na svého psa moc měkká, že mě neposlouchá atd. Najednou (je to asi týden) začal mít můj pejsek strach, když jsem na něj zvýšila hlas. Když na něj s partnerem zvýšíme hlas, tak se připlazí, má připlaclé uši a kňučí. Máme za sebou oba dva několik psů a tohle jsme ani jeden nikdy u svého psa neevidovali. A vypozorovala jsem, že když přijde soused na dvorek, tak pejsek od něj utíká, schovává se do boudy, uši má připlaclé a hrozně se ho bojí. Předpokládám, že soused mu něco provedl, protože má pocit, že je můj pejsek málo disciplinovaný. Chápu, že se vlci vychovávají asi drsněji, ale můj pes mě poslouchal na slovo, odvolala jsem ho kdykoli a kdekoli (i z nežádoucího lovení), je poctivě venčený a mě to stačí, nepořizovala jsem si ho na to, aby mi válel sudy a panáčkoval mi, chtěli jsme parťáka. Chtěla jsem poprosit o radu, jak svému vlčákovi vrátit zpátky jistotu a sebevědomí? Nechci, aby se přede mnou plazil 40 kg pes a bál se mě. Chtěla bych, aby byl v klidu a spokojený a aby ho takový lidi jako je můj soused nevyváděli z míry.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Strach - problém se sousedem
PříspěvekNapsal: ned 27. bře. 2016 08:51 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Telefonní číslo a optimální čas volání je nahoře na této stránce.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  








Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.cz



Na Vlčárech krmíme těmito krmivy



Psí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!