Rudolf Desenský - psycholog psů
Profesionální psí poradna
Právě je pát 09. pro. 2022 00:12
99% VEŠKERÝCH VAŠICH OTÁZEK JE ZDE ZODPOVĚZENO.
Pro nedostatek času na textové odpovědi jsem nové registrace do poradny dočasně zastavil.
Ke čtení důležitých příspěvků registraci nepotřebujete.
Raději pracuji se psy než s klávesnicí. Chcete-li mé odpovědi na své dotazy, zavolejte, nebo přijeďte na Freesobotu.
Děkuji všem, kteří podporují náš spolek Mikroazyl Vlčáry z.s. - azyl pro velké psy s nestandardním chováním.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
  Předchozí téma | Následující téma 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Registrační podmínky psí poradny
PříspěvekNapsal: ned 08. úno. 2009 10:56 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Čtěte pozorně!
Svým přístupem na „© Rudolf Desenský - psí poradna“ souhlasíte s následujícími podmínkami :

1. Tato internetová psí poradna je soukromým majetkem Rudolfa Desenského a veškeré texty v ní podléhají zákonům o autorských právech. Bez písemného souhlasu autora textu není dovoleno tento text ani jeho části nebo fotografie šířit kdekoli mimo tuto psí poradnu.

2. Psí poradna je úzce tématická. Poskytuje prostor výhradně k řešení otázek kolem psů a neslouží jako chatovací nebo diskusní fórum. Nebudou zde tolerovány příspěvky týkající se jiných témat, než jsou psi. Zejména zde nebude tolerováno nepřátelství, provokace, osočování, zastrašování, nenávist, pomluvy, urážky, osobní útoky, hádky, vzájemná agrese, upírání náboženství nebo víry, xenofobie a rasizmus. Poradna je přístupná všem bez rozdílu věku, tedy i mladistvým a dětem, z toho důvodu vám psaní textů hanlivých, neslušných, nemravných, vulgárních, násilných, sexuálně orientovaných nebo jiných materiálů, které mohou porušovat zákony, může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z poradny (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). Nebude zde tolerováno ani znevažování nebo maření práce druhých.

3. Nebude tolerována propagace používání donucovacích pomůcek typu elektrický nebo ostnatý obojek, případně jakákoli forma násilných metodik výchovy psů jako je bití, vyvěšování nebo jiné ukázňování hrubými metodami.

4. Než napíšete svůj první příspěvek, seznamte se nejprve s častými otázkami FAQ. Pro zachování přehlednosti poradny se pomocí tlačítka „Hledat“ nejdříve přesvědčte, zda váš problém již nebyl řešen. Opakující se dotazy budou bez varování smazány. Ne každá „rada“ je zde vítána. Zdržte se pomoci za každou cenu. Máte-li pocit, že Vašemu psu Vaše metoda pomohla, nemusí to tak být, pokud nemáte dostatek zkušeností a jedná se o jiného psa. Zároveň ne všechny rady tady napsané pasují právě na vašeho psa, zvláště pak rady týkající se agresivního nebo strachového chování.

5. V tématické části poradny jsou okruhy jednotlivých otázek řazeny do samostatných poraden, kde nebudou tolerovány příspěvky netýkající se daného tématu, tyto budou přesunuty nebo odstraněny. Máte-li více různých problémů, neřešte je všechny v jednom tématu – téma se tak stává nepřehledným. Za opakované psaní příspěvků mimo téma bude jeho autoru znemožněn přístup na „© Rudolf Desenský – psí poradna“. Názvy témat volte věcně a co nejpřesněji, vyvarujte se názvů jako „máme problém“, „pomoc“, „nevíme co s tím“ nebo „poradíte…“. Popište co nejpřesněji a stručně, co máte za problém, kdy se vyskytl, co jste předtím dělali, jak jste jej řešili, jakého a jak starého máte psa a podobně. Čím věcnější informace poskytnete, tím přesnější může být odpověď. Dotazy pro odborné rady prostřednictvím SZ (soukromé zprávy) nebudou akceptovány.

6. Není dovoleno bez předchozí domluvy s administrátorem vkládat žádné odkazy na jiné než vlastní internetové stránky.

7. Není dovolena žádná forma spamování této poradny např. opakovanými stejnými texty, texty mimo dané téma, dvěma a více příspěvky přímo za sebou apod. Psaní velkými písmeny, několik vykřičníků za sebou a další podobné zvýrazňování bude považováno za křičení a rovněž nebude tolerováno. Opakované zvýrazňování, nebo jakákoli forma vynucování si odpovědí bude považována za agresi a tomuto uživateli bude znemožněn další přístup na psí poradnu. Vyhrazuji si však právo psát své
příspěvky odlišnou barvou i jinak je zvýrazňovat.

8. Administrátoři a moderátoři této poradny si vyhrazují možnost kdykoli bez předchozího upozornění opravit, přesunout nebo vyřadit příspěvky, případně i celá vlákna, kdykoli zjistí, že odporují těmto registračním podmínkám. Všechny příspěvky v této poradně vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů nebo moderátorů, a proto za ně nemohou být zodpovědní.

9. Souhlasíte, že jakékoliv informace, které vložíte, budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení, nemohou být webmaster, administrátor ani moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy, které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována. Systém této poradny používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro poslání nového hesla, pokud jste zapomněl aktuální).

10. Pokud nesouhlasíte s těmito registračními podmínkami, neprodleně opusťte „© Rudolf Desenský - psí poradna“, nevstupujte na ni a nepoužívejte ji. Kliknutím na Registraci souhlasíte s celým textem registračních podmínek a budete vázáni jejich dodržováním.Majitel této psí poradny si vyhrazuje právo změn registračních podmínek, o kterých budete zřetelně informováni.

Pozn.:
z několika mailových serverů, například gmail.com chodilo na náš server mnohem více spamových a fiktivních registrací než reálných, proto jsem byl nucen tento server znepřístupnit a není tak možné se odtud registrovat. Zobrazí-li se vám informace, že je vaše e-mailová adresa zabanovaná, je třeba se registrovat z jiné mailové adresy, nebo zažádat o registraci prostřednictvím e-mailu administrátorovi.

_________________
Rudolf Desenský - Artemis
psycholog psů

Kouzelné tlačítko Obrázek ti ušetří čas čekání na odpověď


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nevíte kde začít ? - začněte zde
PříspěvekNapsal: ned 27. bře. 2011 18:46 
Offline
psycholog psů
Uživatelský avatar

Registrován: pon 27. úno. 2006 20:53
Příspěvky: 6751
Bydliště: Vlčáry
Poradna je rozdělena do 5ti hlavních sekcí. Každá ze sekcí obsahuje několik poraden, kde u každé najdete základní popis k čemu je určená a co se v ní rozebírá. V každé poradně pak najdete jednotlivá témata rozebírající jednotlivé problémy. Je důležité se držet tématu, aby téma bylo zpětně dohledatelné.

1) Rudolf Desenský - informační část poradny
Zde najdete poradny, které mají základní informační hodnotu a z tohoto titulu jsou umístěny hned nahoře. Například v "Technických informacích o této poradně" se rozebírají nejasnosti ohledně fungování poradny samotné.

2) Poradna zaměřená na převýchovu a metodiky nápravy chybného chování psů
Tato sekce dělá poradnu poradnou. Jednotlivé poradny odkazují na jednotlivé okruhy poruch psího chování. Jednotlivá témata pak rozebírají konkrétní problémy. I zde je nutné se pevně držet tématu. Mnoho vašich otázek je zde již zodpovězeno a proto nezakládejte nové téma, pokud se problém zde již řešil. Samozřejmě, pokud tomu tak není, neváhejte nové téma založit. Nová témata v této sekci podléhají schvalování moderátorů.
Pokud máte nový dotaz, na který zde ještě není odpověď, ptejte se co nepřesněji. Nezapomeňte uvést plemeno psa nebo alespoň jeho velikost, věk psa, povaha (pokud dokážete formulovat), jaký problém máte a jak ho řešíte. Další užitečné informace mohou být vaše zkušenosti se psy, ev. i váš věk, kdo všechno zasahuje do výchovy psa či v jakém prostředí pes žije.

3) Zdraví a péče o psy
Zdravověda si zaslouží zvláštní sekci. Tato sekce není třeba příliš vysvětlovat.

4) Téměř nemoderovaná přátelská diskuse především o psech, zvířatech a všeho kolem nich
První dvě témata rozebírají akce členů poradny a jednotlivá plemena psů. Třetí téma je takzvaná čára. Za tímto tématem následují "debaty pod čarou" Zde máte možnost si probrat vaše zážitky, především o psech. Témata, do kterých se nepřispělo za posledních 30 dní, jsou automaticky odmazávána.

5) Uzavřená sekce
Jak název napovídá, sem se nedostanete. Pokud by Vás zajímal obsah, kontaktujte administrátora. Nikdo jiný nemůže udělit přístup do této sekce.


FAQ (nejčastěji kladené odkazy) o fungování poradny najdete zde.
Technické dotazy a odpovědi na ně najdete zde.
Naposledy oživil Desenský v ned 27. bře. 2011 18:46

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející tuto poradnu: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v této poradně
Nemůžete odpovídat v této poradně
Nemůžete upravovat své příspěvky v této poradně
Nemůžete mazat své příspěvky v této poradně
Nemůžete přikládat soubory v této poradně

Hledat:
Přejít na:  
Nákupem prostřednictvím tohoto banneru podpoříte všechny zdejší psy na převýchově


Prozdravi.czNa Vlčárech krmíme těmito krmivyPsí poradnu pro vás vytvořil © 2006-2015 Rudolf Desenský - Artemis


Tento web je soukromým majetkem, jakékoliv šíření jeho obsahu nebo jen částí je nelegální a bez souhlasu © Rudolf Desenský - Artemis zakázáno!